Slepice se nemyje a přesto jsou její vejce bílá

14. února 2011 v 19:05 | jeinnny |  On The Trip
Vždy jednou za půl roku. Do Olomouce. Cesta vlakem. Navštívit oční doktorku. Dneska obligátně s tatínkem. Ale připojila se k nám i Moučňa. Sestřička. Miluju železniční dopravu. KM-Hulín-Olomouc. A zpět. Budu muset nosit brýle po celý svůj život. Je to divný. Po třech letech a půl mi to ještě nedošlo. Dá se žít bez prostorového vidění? Nedá. Tak budu muset nosit brýle. Prý je to skvělý módní doplněk.
Miluju tatínkovy expedice. Dnes bylo cílem zorientovat se v Olomouci. Takže. Chození všemožnými uličkami a najednou otázka: Kterým směrem je nádraží?. Je to velký město. Na první pohled se to nezdá. Součástí jsou i svačiny. Či obědy. Záleží, jak se na to člověk dívá. Fíky a rohlík. Pro dnešek.
Návštěva univerzitní knihovny. Hned dvakrát. Maj tam skvělý skříňky na zamikání. A taky záchody. Jeden nejde pořádně zamknout. Narozdíl od skříněk. Double visit indielabels store too. Kvůli tomu s náma Moučňa jela. Má nové tričko. V tom obchodě bych chtěla pracovat. Takový ticho. To by se mi líbilo.
Tolik novejch věcí. Míst. A zajímavejch lidí. Musím se tam ještě jednou vrátit. Navštívit galerii moderního umění. Škoda, že v pondělí maj všude zavřeno. Sněžilo. Jen trošku. Ale ještě může. Vždyť je únor.
KM-Hulín-Olomouc. A zpět.

J

J
J
J
J
J
J
J
J
J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama