Time after time

27. dubna 2011 v 15:59 | jeinnny |  Trash

(Speciální dík 4M!)
Mám pocit, že by všecko mohlo bejt dobrý.

Mám skvělý lidi kolem sebe. Sunshine vydávaj (už skoro měsíc) novou desku. Snad si ju po víkendu budu moc poslechnout. Už mi z Today(Is Not The Day) pořádně hrabe.... Moc se těším na booklet. Škola mě nesere. A foťák mi přirostl k tělu. Jen počítač ne a ne se dát do pořádku. Jedinej maliličkej kousek ke štěstí mi chybí. A to spravenej počítač. (Ahoj Veri, rada bych jenze ja dneska nebyla ve skole. J - eSeMeSka neasi in the meantime, you know?) Plná osmigigovka, to není dobrý. Vůbec. Fotky roztahaný po třech kartách. Kdo se v tom má vyznat, jako?!
Jo, dneska jsem nebyla ve škole. Proto ta zpráva. Se sestřičkou jsme byly na testech. O tom, na jakou jít profesi. Výsledky? Až příští tejden, prejže. Jenže nejsem zas až tak úplně blbá. Umělec - (fotograf)? Sociální pracovník? Nic jinýho vyjít nemůže. To jsem si teda pomohla.... Ale velice milá paní tam byla.
Přes prázdniny každodenní chození do kostela, ani jedna knížka přečtená do povinné četby. A to mi zbejvaj už jen 2 a půl. Nedělní léčení počítače. Stejně se neuzdravil. A hlavně návštěva rodiny! :) Miluju ty oslavy.

Miluju Sunshine. Miluju Sunshine. Miluju Sunshine. Miluju Sunshine. Miluju Sunshine. Miluju Sunshine.
Tím nikoho zatěžovat nebudu. Rest in peace everyone!

Velikonoční pondělí:
To jsou ale hezký kluci, ne?
--------------------------------------------------------

Středeční jakože ulívání:
----------------------------------
Samou radostí se můžu zbláznit!

A tady Tuzexův novej projekt. Check it and spam everywhere!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama