A všichni jsou šťastní

23. července 2011 v 17:45 | jeinnny |  Trash
3. tejden prázdnin?

Intenzivní odpočívání po návratu z dovolený. A vůbec mi nevadí to počasí. Proč by taky každý léto mělo jen pořád svítit slunko? Není to trošku ohraný? Naplánový pondělní randez-vous s Martinkou se nevím proč nekonalo. Nevadí, někdy jindy.

Vaření mě baví. Kupodivu. Ano, když neudělám maturu, půjdu na kuchařku. Dočetla jem Vizi Gerarga od Kerouacka. Opravdu jeho nejsmutnější knížka. Ale na přemýšlení.

Možná to bude jako pepř na pohřební hostině, ale vždycky jsme tvrdil, že fakt, že lidi jsou, je zajímavější než cokoli, co by mohli vykonat - všechno jsou jenom ubohé divadelní výstupy a kulisy ( falešné) se mohou změnit a rozpadnout na divadelním horizontu, kulisáci jsou nemotorní, scénograf neschopný a tvé oko bystré - Nevhodná jevištní výprava, uboze placení truhláři - Probudíš se uprostřed noci a hledíš na obzor, jak se rychle plíží zpátky na své místo, a pomyslíš si , Ach Bože, je to pořád to samý´-To, že je svět, nebo spíš že se zdá, že je svět, je daleko zajímavější, než co se v něm tydli mydli může přihodit, jako nirvána v mraveništi nebo mraveniště v nirváně, to je jedno -

Pohádka o tom, jak nám Kuty málem neposlal seznam povinné četby včas. Nejede mu monitor. Chudák. Ale ňjákým zázračným způsobem v pátek po deváté mi svítí nová zpráva a obsahující omluvu a přiloženej soubor se seznamem. Za 5 minut dvanáct. Ale musely jsme mu s Kami napsat SMSku. Ináč by to nebylo.

Páteční makrely u Davidů byly skvělý. A noční focení s Mou taky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama