Na tváři úsměv, v srdci žal

7. července 2011 v 23:50 | jeinnny |  Trash
(Letos Velehrad pouze v televizi)

Tejden prázdnin v háji.

Jen tejden prázdnin v háji! :) Ano, to už je lepší. Chtěla jsem vidět Melancholii. Nevyšlo to. Škoda. Snad ten Banksy za dva tejdny. Ale stihla jsem se naučit píct rychlo-koláč a zašla jsem si s našima na procházku. Zpívali jsme písničky od Spirituál kvintet, M Tučnýho a podobnejch. A bylo nám dobře.
Nastalo vedro. My tady umřeme! Tuto větu provolávala Moučňa před dvěma dny neustálého pršení. Dneska jsem ji zopakovala já, ale kvůli teplotě 26 stupňů ve stínů. Aúúú! A navíc mě dneska zklamal Aladin. Humusák :( Teplota sice ok, ale ty srážky. Vůbec jsem nečekala, že by mohla bejt taková bouřka! A tak Mou, chudinka, se musela schovávat prvně pod stromem, pak pod stříškou u policajtů, páč do telefoní budky se u nevešla. A já si mezitím užívala u Kami :). Kami má krásnou boloňačku Besi a na chvílu hlídá své tetě malýho Charleyho. Ale když pro mě měla přijet mamka, aby mě zavezla do knihovny, kde jsme měly mít s Mou sraz, tak musela chvílu počkat, aby se vůbec dostala do auta.... Taková průtrž to byla! V knihovně jsem si napůjčila Kerouacka a knížky o focení. Mou taky a navíc ešče grafologii. Zajímavý čtení. Asi se k ní taky ešče někdy vrátím.
Škoda že Maruška ukáže fotky z Německa až se vrátí. Moc moc jsem se těšila :(.
Vůbec nestíhám snídat. A chodím spát pozdě. Ale jaksi mi to vyhovuje. A taky pořád dokola poslouchám toto. Fenks Kay and ABíčko. A todle. I love you Tuzex.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama