Oko není blbý, oko vidí!

8. srpna 2011 v 12:19 | jeinnny |  Trash
Retrospekt za celou brigádou.

Nebylo to tak hrozný. Druhej tejden začal chodit do práce i Toňa, tak jsme se zdravili a jednou mi půjčil i klíče, aby nemusela moknout a mohla se schovat. Škoda, že jsem ten den neměla knížku. Nic se nedalo dělat a tak jsem si aspoň pospala a snědla svačinu. Když přestalo pršet, šla jsem domů. Co se taky dalo jinýho dělat. Aby jsme si stihli odpracovat hodiny, museli jsme tři dny dělat do půl třetí. Výhoda byla ta, že Botek vždycky o půl druhé odjěl a my mohli jen dělat, že děláme. Pak jsem se svezla autobusem domů. To byla taky veliká výhoda. A nejlepší byla to, že díky počasí, ketré se umoudřilo, jsem mohla s Pavlem končit v pátek už ve dvanáct! Nejlepí ukončení brigády, co mohlo bejt. Jen mě mrzí, že jsem se neodvážila si vzít ani na poslední den foťák. Klidně jsem mohla, ale co už teďka.
Vždycky na mě čekal po návratu uvařenej oběd. Sice to byly skoro pokaždý cukety, ale na spoustu způsobů a hlavně to byla mňamka.
Ohromný plus bylo, že jsme si s děckama sedli. Bez nich by mě ta páce ani nebavila. Ale příští rok si najdu radši jinou brigádu. Nejvíc mě rozesmála kamardka, která mi řekla: ,, A oni vám platěj za vytrhávání plevele?!" Jo, ve Kvasicích je možná všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama