Hlavně nepředbíhej.

11. září 2011 v 9:18 | jeinnny |  Trash
Nejdůležitější věc bude uspořádat si preference. A rozložit čas.


V úterý jsem jela s maminkou do Olomouce na oční. Normální návštěva doktora, řeklo by se. Ale to bylo moc jednotvárný. Mezitím než maminka vyřídila reklamaci, jsme seděla na hlaváku a dělala si úkol do frájiny, kterej jsme aninepotřebovali. Nevadí. Po dvouhodinovým čekání se máma vrátila s omluvným výrazem na tváři, že pochopit systém MHD byl nad její síly. A hurá do Olympie. Po prolezení všech obchodů a zjištění, že nemaj žádnej pěknej kabát, jsme se už vracely domů, ale netušily jsme, že se nám to ešče protáhne kvůli ňjákýmu debilovi na kole, kterej neumí používat cyklostezku, unikajícímu oleji a náhlé poruše na trati. Musely jsme se smát a táta byl nucen pro nás zajet do Hulína. Po chvíli rozhodování jsme vyjeli směr Malenovice. Maminka měla štěstí a kabát si koupila. Zdálo se mi škoda nechat tam džínovou vestičku. Večer jsme se ešče dokopala konečně si objednat novej objektiv. Už se na ňho moc těším.

První písemka za mnou. A zrovna fránina. Uvidíme, uvidíme. Byla bych ráda za 2 :D. Ale to si až moc fandím. Jinak nic. Krom sázení jahod a přehnané aktivity přepisování slovíček do FJ.
A doufám, že vyjde focení s Martinkou. Moc se už těším.

Dnes jsou The Bloody Beetroots v Lucerně. Závidím všem, co jdou. A taky T. Třeštíkovi, kterej je bude fotit na ND. Za půl hodiny to musí stihnout. Klobouk dolů před ním.

Asi je nutnost napsat aspoň informaci o pádu letadla v Rusku. By s tím něco měli začít dělat.

Zápisek ze čtvrtka 8.9.2011
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama