Prague is a pretty whore.

11. září 2011 v 18:42 | jeinnny |  On The Trip
Návrat k posledním pár dnům práznin.

Když jsem seděla v neděli večer ve vlaku, bylo mi nanic, že musím z Prahy odjet. Ale to bych předbíhala.
Když se mě a Moučni Helča ptala, co cheme od nich za dárek na Vánoce, tak jsme jí jen ze srandy řekly o pobytu v Praze. Jaké bylo překvapení, když nám na Vánoce předávala obálku s pozváním pro nás i rodiče k nim.
Přesně po 8 měsících jsme se zbalili nasedli na ranní vlak a hurá do Prahy! Po příjezdu jsme si dali sraz s Helčou, která nás vzala do čínské restaurace, kde jsem poprvé jedla bambus. Mňamka veliká! Po ubytování jsme vyrazily - já s Mou do Artbanky a rodičové toulat se po Praze.
Artbanka - nejlepší organizace zaměřená na moderní mladé umění, co jsem zatím mohla vidět. A myslím, že jich o moc víc lepších ani nebude. MoYA sice chvílemi připomínalo dům hrůzy, ale o to víc bylo zábavnější. Kdo bude v Praze musí ho vidět! K večeru jsme ještě zašli na Kampu. Bylo nádherně teplo.
Druhej den byla na programu prohlídka historického města Prahy. ... Václavák, Staromák ... Do pěti hodin bylo nádherně teplo a jakmile jsme dokončili pohlídku, tak začalo straštivě pršet. Zalezli jsme do Palladia a doufali v zlepšení počasí. To pořád nepřicházelo a když si Mou nic nevybrala, tak jsme se vydali na Václavák zkusit štěstí tam. A nebyla to zbytečná cesta.
A v neděli jsem si dali rozchod. Každej jel po své vlastní ose. Sraz byl o půl čtvrté s Helčou a Kubou. Do té doby jsme já s Mou vyrazily na Kostelní k ateliéru T.Třěštíka a tatínek s maminkou už nevím kam.
Když jsme odjížděli, vůbec se mi nechtělo domů. ,,Praho, vrátím se brzo!", jsem si říkala. Ani jsem netušila, že to bude pravda. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama