Moc se se mnou nelíbej

20. října 2011 v 22:42 | jeinnny |  Trash

Jediný co může konkurovat pátečním obědům, je celej čtvrteční den. Den, kdy všichni melou z posledního, plácaj neuvěřitelný blbosti a reakcí na to všechno je jen bláznivej smích.
Škola se mi sype pod rukama. Jo, možu si za to sama, já vím, ale o to je to horší, že se nemůžu na nic vymluvit. Pořád doufám, že se vě mně něco přepne. Něco, co by mě donutilo začít se snažit na místěch, kde je to nejvíc potřeba. A ne třeba v dějáku, žejo...
Asi mě začala dneska bavit etika. Začali jsme komunikaci a je to zatím zajímavý. Nic novýho jsem nedozvěděla, ale aspoň jsem si utřídila dosud získaný poznatky. Chceš-li žít v klidu, poslouchej, dívej se a mlč. To stačí.
Už se nemůžu dočkat víkendu. A zítřejšího oběda. Jupíjupíjou!
Oblíbila jsem si jen tak chození po Kroměříži. Je to suprový. Vžít se do role turisty a nemusí to bejt zrovna Japonec, ikdyž ten foťák, že jo?. Tolik krásnejch starejch, někdy i opravejejch domů s předzahrádkami, boční uličky, o kterých nikdo nemá tušení. Možná jen lidi, kteří žijí v jejich blízkosti.
Když mě dneska táta vezl ke škole, vzali jsme to trošku jinou cestou. Minuli jsme Barču V. a také jeden krásnej dům s nápisem Penzion Sonja, tuším. Musím si tam zejtra zajít a vyfotit si ho. V podobným bych chtěla jednou bydlet. Pokud mi nevyjde těch 50 krav, 2 koně a 4 psi.
Ani nevím proč mě tolik naštvala SMSka od Bekárkové. Že prej už si máme vybírat fotky z fotoprojektu na výstavu. A můžem mít tam aj 1 (!), která nebyla na fotop. vyfocená. Těžko se to popisuje, ale chtěla bych, aby na mým panelu ty fotky byly něčím provázaný a jak mám jako kurňa vybrat další 3 fotky ke křížu?! Nesplnitelnej úkol. Ale máme na to prázdniny, přeci!

Poslední dobou se mi vůbec nechce domů. Škoda, že začíná bejt zima. A na intru maj střevní chřipku. Den první - 7 obětí. Kolik zejtra?Kdo mi koupí nádhernej norskej svetr v sekáči?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bara Vackova | E-mail | Web | 22. října 2011 v 22:20 | Reagovat

pěkné fotky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama