Opustíme tvoje tělo

6. listopadu 2011 v 19:35 | jeinnny |  Trash
Ne. Litovat se nebudu. Nemám důvod. Spíš jsem si to zakázala.
Jinak o prázdninách bylo skvěle. Už mám přečtenejch sedm knížek z povinný četby. Baudelaire mě hodně překvapil. A nechápu, jak se někomu může líbit V. Wolf. Sorry, toto fakt ne. Taky jsem byla v sobotu znovu na koních. Tentokrát jsem seděla na Lunetě. Už jsem ji minule i čistila. Je to velice hodněj kůň, sice dost vysokej, takže vedle sebe vypadáme jako obr a trpaslík a skoro jí nemůžu ani vyčistit hřbet, natožtak nasadit sedlo, ale je príma. Už se zase těším na sobotu :).
Po podzimních prázninách nastal poměrně nečekaně písemkovej tejden prvního čtvrtletí. Nejen já jsem z toho byla zaskočená. A taky se nám vrátila paní profesorka Volková. Tato kombinace byla prostě vražedná. A nejen pro nás. Myslím, že to bylo ve středu, se paní Volková málem udusila, jak moc na nás chtěla křičet. Měla jsem jet do Brna s děckama na Gaudeamus. Ale nejela. Teďka mě to trošku mrzí. Ale aspoň jsem nemusela poslouchat, jak moc je to zbytečný tam jezdit ve třeťáku. Prej se jen zbytečně ulejváme ze školy. Některým lidem se to prostě vysvětlit nedá. Propadám z fyziky. A skoro z češtiny. Není to v pořádku. Bude líp. Že já si všechno uvědomím až je pozdě. Nebo skoro pozdě.
V pátek po šesté hodině jsme se ploužili na oběd jak mrtvoly. A to jsme ani neměly ráno tělocvik. Ale stačilo. Do fotokroužku jsem tentokrát dorazila včas. S Májou jsme fotily děcka tančící street dance. Nebo co to bylo. Málem jsem si zlomila prst na noze. Před tím, než jsme autobusem odjely na kosmetiku, jsme se stavily v Charleym. Mou si nic nekoupila. Domů jsme dojely až po deváté.
Během tejdne jsem stáhla Půlnoc v Paříži a Drive s plánem, že se na ně podívám o víkendu a udělám si odpočinkový dva dny. Půlnoc v Paříži jsem ešče neviděla. Ale Drive! Prostě nejlepší fim letošního roku. Pokud to můžu říct. Asi jsem se zamilovala. Nevidím na tom filmu jedinou chybičku. V mém osobním žebříčku překonal i Melancholii. Ta se mi zdá moc prvoplánově natočená na city. Proto se asi jmenuje, tak jak se jmenuje, že? Ale Drive .... a jsou k němu neskutečně krásný soundtracky. Poslední světlý bod víkendu byl další díl The Vampire Diaries. Že Původní upíři budou z doby Vikingské mě nenapadlo ani ve snu. A Klaus s dlouhýma vlasama... úúúáá! :)
Škola se mi rozpadá pod rukama. A plány do budoucnosti (?) taky. Život začíná bejt pekelně složitěj. A to se vlastně ještě nic pořádnýho ani neděje. Je to těžký. A bude ještě víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama