A kamarádka má hada.

29. prosince 2011 v 7:59 | jeinnny |  Trash
Poslední, koho jsem z rodiny neviděla, byli Helča s Kubou. Nakonec dojeli s jednodenním zpožděním. Není divu, když chtěli v jeden den stihnout dojet z Čech k rodičům a potom ešče k nám. Nicméně, přijeli a to je hlavní a my měli v úterý o zábavu postaráno. Nasmáli jsme se jak nikdy před tím. Od pražského Ježíška jsem dostala vápník-hořčík-zinek. A bylo mi řečeno, žeprej to mám jíst, jinak mě máma pošle k doktorovi. Aúú.
Jsem ve stádiu, kdy mám břicho nafouknuté jak černoušek v Africe. Jídlo, jídlo! Mami, já už nechci! Asi na měsíc přestanu jíst. A začnu cvičit. Třeba jógu.
Zdál se mi sen. Zdály se mi sny. První byl nejkrásnější. Achjo. Ten dnešní byl spíš moční můra - měla bych se začít učit chemii. A mně se tak nechce! Zejtra si musím napsat povinnou četbu. Jsem pěkně blbá, že si zápisy nepíšu hnedka potom, co si knížku přečtu. Momentálně ani nevím, jaký knížky už jsem vlastně přečetla.

Před prázninama jsem byla v knihovně. Pěkně dlouhouho dobu jsem čekala na českej překlad Vize Codyho od Kerouacka. A konečně jsem se ho dočkala. Dojdu k regálu a hned dva výtisky. Jen nevím, jestli mi vyjde plán přečíst ho přes prázdniny. Ke dnešnímu datu mám za sebou 60 stránek z 600. Rozesmál mě T. , když to přečtení pár řádek pronesl: ,, Já bych u popisu stará pracovní košile skončil a on si klidně napíše další tři řádky!!"

V sobotu jsem se měla vidět s děckama. Nic nebude. Ani by to nemělo cenu. V takovým počtu. Nevadí. Příští rok.

S maminkou se večer dívám na televizi. I díky tomu jsem za Vánoce (Po-St) viděla spoustu filmů.
- Dešťová víla / 65 % - větší polovička za zrzku v hlavní roli, zbytek za nádhernou přírodu
- Šíleně smutná princezna / 60 %
- Čert ví proč / 55 %
- Hrabě Monte Christo / 50 % - rok výroby 2002, fakt miluju americký konce
- Čokoláda / 80 % - trošku zklamání, čekala jsem zajímavější děj
- Jak dostat tatínka do polepšovny / 65 % - stejně se na to vždycky podívám
- Smím prosit? / 79 %
- Piráti z Karibiku 4 / 85 % - miluju Johnnyho Deppa
- Drive / 100 % - nečekaně.

M. bude mít brzo zakázaný mi psát v jednu hodinu ráno. Ikdyž je to kvůli foťáku. Chodím pak spát ve dvě, vstávám přímo k obědu a dostávám nadaný, že chodím celej den v pyžamu. Usnu v sedm. A probudím se v pět. Ať žije zdravej životní styl! Třikrát hurá. Ne, baví mě učit někoho zacházet s foťákem. Jak M., kterej už konečně chápe, co je to clona a čas, tak maminku, která už rozumí tomu, proč je zrcadlovka tak super.

Snídaně-oběd-večeře:______________________________________________________________________
Poznámka pod čarou:
Miluju blog Bambi. Miluju Bambi. Jo, to je vono. Milovala bych Bambi, ikdyby si blog nepsala. Jenže, to bych o ní asi nevěděla. Teda vlastně jo. Díky moc, Suns! :)

(bambichrista.blogspot.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama