Brečela.

30. prosince 2011 v 23:59 | jeinnny |  Trash
Už to klidně můžu říkat nahlas a veřejně. I´ll sleap when I´m dead. Dneska jsem se probudila v 12:10. Mluvila jsem ze spaní. Zdálo se mi o koních. Řídila jsem kočár s frísy, kteří byli chvílema bílí lipicáni. Miluju sny!
Včera jsem se dívala na Sweenyho Todda. Velice mě překvapil Johnny. Pan T. v jeho podání je ! . Aúúúú! :) Taky jsem konečně viděla Adamsovu rodinu. Brzo, že? Zamilovala jsem si W. Chci mít taky tak dokonalý copy, jak má ona. V neposlední řadě - Zvětšenina! Film s nejasnějším koncem jsem ešče neviděla. Ale byl krásnej. Jsem ráda, že jsem na něj nezapomněla.

Jelikož jsem od Mou dostala na Vánoce plakát A Banquet, musela jsem si udělat novou nástěnku nad postelí. Velký Karel dostal nový místo. A navíc nám jede konečně tiskárna! Sice máme šňůry po celém pokoji, ale nevadí!Po dlouhé době jsem se vrátila ke Karlovým recenzím. Při jejich pročítání jsem si uvědomila, jak moc mi chybí těšení se na návrat ve středu a v pátek ze školy, aby si mohla přečíst, co se mu nelíbí na jakékoliv kapele. Ale ty The Horrors pochválit mohl! Stejně je má rád.

... and when I told her another girl had caught my eyes, she cried and then I kissed her with a kiss that could only mean goodbye.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luczynka | Web | 1. ledna 2012 v 23:41 | Reagovat

Ta první fotka je dobrá! A Horrors a Banquet zbožňuju!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama