Líp být ani nemůže.

26. prosince 2011 v 2:09 | jeinnny |  Trash
Sedím si tak v neděli u počítače a doletí babička - Havel umřel! Zpráva, která ovlivnila celý uplynulý týden, dokonce i téma štědrovečerní večeře.

- Vyfotit v pondělí Káju se ségrou na vánoční dárek. Done.
- Napsat si v úterý písemky z dějepisu a literatury a nechat školy pro rok 2011 - jasnej cíl. Done.
- Zajít s Mou ve středu do kina. Done.
- Užít si čtvrtek s děckama. Done.
- Podívat se s Martinkou na Betonovou zahradu. Not done.
- Přivítat první sníh. Done.

K pomlčce 4. a 5.:
Nejlepší den v roce ve škole. První dvě hodiny v Etice Lola běží o život a pak besídka. Film, dárky, oběd-neoběd, oběd-oběd a plánování Silvestra ( s Veruš do Sulimova a zpět).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V pátek při pohřbu mi to všechno došlo jako došlo. Havel byl fakt hrdina. Vedle něho jsme všichni maličcí. Když jsem se dozvěděla, že nejmenovaná osoba nedržela minutu ticha, otevřela se mi kudla v kapse. A to si říká umělec! Díky němu může vydávat básně, chodit na koncerty a nikdo ho nebuzeruje, tak ať drží lakavě pysk! Ach jo. Jo, brečela jsem. A to jsem ani ešče nebyla na světě, když se mu podařil zázrak. Díky němu můžu studovat na církevní škole, mohla sem být v nádherné Anglii, navštívit umělci přeplněnou Provence. O Řecku a Chorvatsku ani nemluvím. A hlavně, HLAVNĚ - svoboda slova! Ať mi nikdo neříká, že tehdy bylo líp. V pátek jsem se s mámou dívala na přímý přenos koncertu z Lucerny. Bylo to strašně krásný. Pan Havel si to určitě zasloužil. Nejhezší rozloučení, jaký mohl dostat. Doufám, že na nás bude zhora dohlížet. Náš národ to totiž zatraceně potřebuje. Díky pane Havle, za všechno, co jste pro nás udělal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama