Běž k šípku, tam najdeš štěstí.

3. ledna 2012 v 21:09 | jeinnny |  Trash
(miluju naši multimediálku. zvláště okolo půl sedmé.)
Není nic horšího, než jít spát a vědět, že budík zazvoní 4:45. Jít po dlouhé době do školy a zrovna vstávat takhle brzo.

Přežila jsem. Je to k neuvěření. A taky jsem dostala 2 z literárního testu! To mě potěšilo jako nic před tím. Celej den jsem jela jen kvůli této zprávě. Přežila jsem anglinu, dokonce jsem i něco věděla. V biole jsme rozebírali člověka. V matice mi kleslo sebevědomí, že neumím napsat správně ani jedno číslo. Nebyla jsem sama. Profesorka byla zoufalá. Posledním výkřikem bylo: ,, Vy jste teda museli hodně pít na Silvestra!". Tady je důkaz, že nejen alkohol vymývá mozek. I ta škola, i ta škola. Nejhorší mě ale teprve čekalo. Francouzština. A nová látka - podmiňovací způsob. Mno, když neumíme už ani impafrait, tak se ani nedivím, že z nás Volková tekla. Ale neřvala, což bylo nejvíc divný. A půstila nás o čtvrt hodiny dřív. Což je ešče divnější. Něco se děje. Písemka v nábožku byla pohoda. Marti, dík! :)

Když jsem jela domů, bylo krásně. Takovou zimu chci každej rok! Ráda jsem se donutila na menší procházku. Dnešní den bylo prostě potřeba zkokumentovat.
Akustická Velvet suicide nezní zas až tak špatně :)

A na dobrou noc celý Necromance! :) I love this CD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:08 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama