Dávnej pohádkář

21. ledna 2012 v 22:09 | jeinnny |  Trash
Tolik moc bych chtěla napsat článek, až ze sebe nemůžu dostat ani jedno písmenko. Mozek mám, jak Karel v jedný recenzi pěkně napsal, jak vařený vajíčka s kečupem. Snad vyšší vůle nebo omyl.


Dneska mi tako písnička hrála ve snu. Vtipný na tom je, že jsem do dneška nevěděla, jak se jmenuje a přestože jsou to Cat´s Eyes, tak jsem ji slyšela, tak možná třikrát.Ve středu jsem byla po dlouhý době v kině. A zrovná nás šlo nejvíc, co kdy vůbec. Původně se mnou měla čekat K. v návštěvce, ale ta šla nakonec s E. do města. Aspoň jsme mohla pokročit ve Vizi Codyho. Jsem ve třetině. S D. jsme na holky čekali o tři minuty dýl, něž bylo domluvený. V kině už na nás čekala O. a přišli i M. s L. . Měli jsme štěstí na ne zrovna příjemnou paní, ale slevový kartičky jsme dostali, tak žádná hrůza. Místo West Side Story promítali Zpívání v dešti. Hodně dobrej muzikál. Domů jsme jela s maminkou. Doufám, že příští tejden půjde minimálně v tomto složení znova. A doufám, že i Mou s Pepi se k nám připojí.
Byla jsem ve Zlíně. Na universitě. S Haničkou. Ten pátek se mi perfektně vstávalo. Žádná fránina, žádnej řev. Autobusem do Zlína. Ve Kvasicích jsem se potkala s Jeňou. Když už ne ve škole, tak aspoň tak. Chvíli jsem na Haničku musela počkat na nádraží. Byla jsem pozvána na snídani. Chvíli jsme poseděly a potom vyrazily směr budova 9A. Snažila jsem se si koupit nový boty. Mám je v hrozným stavu. Doufám, že nebude hůř než bylo. Protože jsem si nový nekoupila. Buď nebyly teplý nebo byly moc drahý. Ach jo, prostě. Na universitě se mi docela líbilo. Moc fajn lidi. Takže asi jo, teda. Ať žije seminář biologie! Ale určitě nepůjdu do Zlejna na fotku. Moc příjemný lidi tam teda nejsou. Aspoň na první dojem. Ale já přeci na první dojem nikdy nedávám ... Hnusně pršelo. V mezičase. Během oběda se vyjasnilo. Super špenát s vajíčkovou omeletou. Aai znovu pojedem na chatu. Ze Zlína jsem nejela hned domů, ale ešče do fotokroužku. Budem tam bývat až do šesti. Třeba konečně začnem něco pořádně dělat. Maruška mi oznámila, že jsem v dějáku přišla o příběh o sufražetkách. Smůla. A žádnou debilní básničku do češtiny se učit nebudu.
Od Haničky jsem dostala o číslo větší šaty, do kterejch někdy dorostu a úplně skvělou černýóu záclonoidní halenku. Nemůžu se dočkat až v ní půjdu.


Moje Vánoční ozdoba, která mi víc zavazí než zdobí pokoj. Ale prej to vypadá jak od Aničky. Tak je to asi hezký.Čím dál víc propadám seriálu The Secrit Circle. Debilní love story, ale protě mě to baví. A taky doufám, že Klaus z TVD bude nakonec dobrej. Když už aj Damon, proč ne on. Liskněte mi někdo, prosím.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama