Dekadentní zoufalství

2. ledna 2012 v 22:09 | jeinnny |  Trash
Asi je nutnost napsat článek plnej keců, jak moc se mi nechce do školy. Ono se mi chce, ale. Ale. Proč jen ta Volková nakonec příjde?! Proč ešče nemám udělanej úkol do dějáku?! Proč neumím už měsíc The Dream house?! Proč budem psát písemku z nábožka?! Nejhorší na tom celým je, že bych tyto věci vůbec neměla řešit a bejt velice uvědomnělá studentka, tůdíž by v tom případě nebylo ani co řešit. Jenže. Příští rok maturita. Hurá, že? Asi mi to začíná docházet. Zase. Za rok se podávaj přihlášky na výšku. Hmmm. - J, už víš kam půjdeš na školu? .Všechno se vrací do starejch kolejí. Prázdniny mi skončily ve chvíli, kdy mi Šárka, Kami i Veruš napsaly o učivo, když nebyly ve škole. Do té doby jsem stihla přečíst 120 stránek z Vize Codyho. 480 čeká. A ani jeden zápis ve čtenářáku.

Aspoň na skok k silvestru. Promítání fotek z Anglie a Český nebe. Nemůžu si stežovat.

S novým rokem i novej diář. Míň obrázků, míň Sunshine, víc Bambi.Začínám plánovat prázdniny. Chci si je užít minimálně jako ty minulý. A chci víc jezdit na koncerty. A fotit. Samožřejmě.
Včera jsem se do jedné dívala na Cry baby. Stálo za to nejít spát. Johnny Depp je úžasnej. Budu mít co dělat zkouknout všechny jeho filmy. ale chci to dát. Na co je školní rok, žetaky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama