Je to pravda. Nelži.

27. ledna 2012 v 23:59 | jeinnny |  Trash

Protože všechno musí bejt složitý, jinak by to bylo moc jednotvárný. Třeba středeční kino. Někdo to rád horké bychom si užili i bez trojtého pokusu film zpustit. Nakonec jsme se dočkali i slibovaného blbého českého dabingu a nemuseli překládat z angličtiny nebo sledovat sekající se film, byť s titulkama. Ale na světelnou show z podzimu to nemělo.Miluju večery v km. Jen bych zrušila vypínání semaforů. Kdo má jako přecházet velký křižovatky?! Jasně, jsem z vesnice s 200 obyvateli ... Ve středu jsem dostala nápad. A ve čtvrtek doplnila motto. bez prostoru a času je myšlenka na krásu . I love you, Jack! budou to škaredý fotky. moc škaredý. neostrý. černobílý. se špatnou expozicí. nechci, aby se někomu líbily.
Konec pololetí pro mě dopadl dobře. Teda. Vlastně jo. Ve čtvrtek výzo. A potom hurá do Brna? Ale hlavně zejtra ke Káji na oslavu.


Dneska byl super den. Když pominu, že mi málem ujel autobus v 8:30. Do školy jen na tři hodiny. Bylo nás 15. Kdo to zabalil, udělal dobře. Teda aspoň v naší francouštině. Ach jo. ---- U Kutyho na pohovoru se čtenářákem jsem byla 10 minut. Mám pocit, že držím rekord. Vidím, žes to četla, tak tě tady nebudu dusit, přeci. A nebylo mu divný, že jsem měla napsaných jen šest zápisů místo osmi. Díky tomu jsem se prokousala ve Vizi Codyho na 253 stránku. A ešče došla do fotokroužku dřív. Po dlouhý době jsem dělali něco fakt zábavnýho. Poprvý jsem byla v temný komoře - dělali jsme fotogramy. Sranda to byla ohromná. baruš nám u toho hrála na flétnu, recitovaly jsme básně, formulovaly vlastní myšlenky. Prostě To světlo ve tmě svítí a tma je nepohltila. Těším se na středu. Až mi zase budou smrdět/vonět ruky po paštice. Aj to kino oželím.


A Sunshine jsou sice ve Zlíně 28.4. ale není to středa, ale sobota, takže není už vůbec co řešit. Duben, prosím, duben!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama