Křídla tažných ptáků

22. ledna 2012 v 22:19 | jeinnny |  Trash
Jen tak mezi řádky jsem se dozvěděla, že do konce tejdne máme mít hotovej čtenářák. To opravdu potěší. A že stejně budem psát dvě písemky z frájiny. Haha. Vůbec se mi nechce do školy. Tak toto už jsem pěkně dlouho neřekla. Ale teďka je na to pravej čas. Co mi pomůže čistá jednička ze ZSV (opravdu!) a (naštěští) trojka z chemie, když budu muset přemlouvat fyzikáře, že ta pětka a čtverka ze začátku školního roku tam vlastně vůbec nejsou a nic mu tudíž nebrání v tom, aby mi dal na pololetí za dva. A taky se tvářit děsně inteligentně při recitování Bibi Balderis. Doufám, že to Márdimu moc nezprasím.

(Tak na toto jsem čekala, jak na spasení. Zastávám názor, že remix písničku úplně odrovná, ale Vegamoore se pěkně vybarvili. Nebojím se říct, že je remix doknce i lepší než K.I.D.S. v orginále.)


Lenost je pomalá smrt a apatie je její pokrevní ségra. Karel je prostě nejlepší. Díky tomuto jsem se dokázala dokopat vytiskout si pracně přepsaný slovíčka do frániny a naučit se je. Při pečení králíka. Díky Moučňové bazalce chutnal skvěle.
A taky jsem se poučila, že lízat bezdůvodně citron není ten nejlepší nápad. Další z poznatků dnešního dne je ten, že datle se dají jíst i čtrnáct dní po datu minimální trvanlivosti a když se jede z kostela, tak se bere do auta tolik lidí, kolik se vejde a ne podle počtu sedadel. Slovo plout se v zápise Stařec a moře opravdu nedá nahradit jiným slovesem. A nejvíc práce udělám, když si stanovým tvrdý, opravdu tvrdý pravidla. Jako třeba: nepůjdeš na besedu s H. a T., dokud nedopíšeš druhej obsah knížky. Povedlo se. Takže ešče šet.

Pokud přežiju tento tejden, můžu si gratulovat. V úterý zabijácká fránina, ve středu pololetka z matiky + fránina. Středeční kino nevynechám aj kdyby se dělo nevím co. Zejtra hurá do knihovny! A taky vrátit flesh-ku. Vtip.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama