Nehynoucí lásku

30. ledna 2012 v 21:49 | jeinnny |  Trash

Protože všichni kolem mě maj 18. Znovu. K. měla oslavu narozek. Opravdu to bylo tuto sobotu ne až příští. Dobrý. Ráno jsem drobně nestíhala. Bylo nutný uklidit dobře pokoj, jelikož moji postel po mém odchodu měla okupovat P., jak se taky stalo. Přežili to všichno plyšáci i P. Konec dobrý. Vypravila jsem se na autobus do kva. Né, opravdu ani z vrbky v sobotu nic nejede! Auu. Aspoň jsem se dostala na 30 stránku v povinný četbě. Dojela autobusem na nádr a za necelou půlhodinku byla v sedmým patře. K s Š byly na místě a K-oslavenec mi otvírala dveře. Všechno šlo podle nEplánovanýho harmonogramu. Zase jsem si chovala Ferdu. Opravdu chci domů hada. Nakonec došla V. Popřály jsme, zazpívaly. Hrály Uno a Salát. Pak šli na bowling. To už ale nešlo podle plánu. Já a V jsme měly nejvíc bodů. Což je divný vzhledem k tomu, že V ho hrála poprvý a já nikdy nebyla lepší než poslední. Karma is bitch, když už jsme u toho, žejo. Pro Kami dojel táta, pro V oddvoz se chvíli čekalo. Potom hurá za L. pro Já padouch. Vektor - jméno, co má velikost i směr. Ou jé! Do dvanácti debatovačka o internetovým pirátství, haha. Divnej sen, kterej si nepamatuju. Probuzení vedle Š. a škrábání v krku. Jupíjupí jej. Jen tak - dneska už nemůžu skoro mluvit. Probrání velice důležitých témat s K-skoro-18. Rychlo-cesta na mši. Stejně jsem došla pozdě. Setkání s P. , nesmyslný útěk na autobus a dalších 25 stránek z Domu o 1000 patrech. Cesta domů, oběd a večerní biologie.

A taky War Horse. Za mě tak 70 %. Sere mě, že to hraje až moc na city a dvě a půl hodiny taky není nejmíň. Kecala bych, že se mi to nelíbilo. Líbilo a moc. Řvala jsem jak malý děcko. Ale 6 nominací na Oscara a Drive jen jednu?! Promiňte, zvracím. Jako z dnešní bilologie. Co dostane J. z písemky? A stáhla jsem si první první díl Black Books. Na The Young Ones to nemá, ale přežít to jde. Ne jako těch -10, co je venku.

Volejte sláva a tři dny se radujte - J. nemá 4 na výzo! Amen for today because TOday IS THE DAY! Fenks Kuty. A v Charley maj všechno za 50%! Půjdu si udělat radost. Co nejdřív.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EFča | Web | 30. ledna 2012 v 21:55 | Reagovat

Taky bych už chtela mit 18,ale budu si muset jeste chvili počat:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama