Nezadržitelně, pořádně.

19. února 2012 v 21:29 | jeinnny |  Trash

Je to docela paradox. Čím víc mám volnýho času, tím míň zvládám různý zábavně-odpočikový aktivity, psaní na blog nevnímaje. Čím víc mám hlavně školních povinností, tím víc roste počet příspěvků zde, zvětšuje se číslo ve složce fotky na externím disku. Jediný, co se tomuto modelu vymyká, jsou příjezdy domů. Takže, když nemám co dělat, jedu o dva autobusy později. Jen tak, ze strandy. Protože už tejden nic nepřibylo, mám jarní (?) prázdniny a ešče k tomu je neděle, tak jsem se donutila. ... Co se uděje v životě středoškoláka za tejden? (velký nic se tomu taky dá říct)


Pondělí? Stálo docela za to. V etice jsme si dělali sádrový masky - odlitky vlastních obličejů. Nikdy před tím jsem to nedělala, ale tato aktivita mě strašlivě chytla. Neočekávaně nám odpadla fyzika. Měli jsme dvě hodinky volno. Nudu zachránil M. noťas a film. Někteří dokáží i zaspat na sedmou hodinu. Ať žije AG! :)
Úterý byl poslední den, kdy jsem se mohla o půlhodinku dýl vyspat. Předposlední den se skvělou praktikantkou. Jinak? Jinak? Vlastně, neustálý řešení semináře dějin umění. Stejně to bylo všechno na nic.
Ať žije ranní vstávání. 4:25. Chachá! Středa. Naštvaná Volková, pohaluzi 3 z chemie. Nečekanej přepadák z dějáku, naštěstí za jedna. Druhá mediálka a narychlo naplánování workshopu focení na konec prázdnin. Ale pojedu. Jen škoda výletu do Brna. Do kina nikdo jít nechtěl. Tak jsem aspoň pokecala s Veruš. Začínám mít ráda školní bar.
Čtvrtek se nějak přežil. Prostě to šlo. Jo, vlastně - Kuty nebyl o středy ve škole. Zatím nikdo netuší, o co jde. Všemožně posouváme hodiny. Ale stejně končím v návštěvce. V té bílé sračce se mi nechtělo chodit pěšky domů. Přečetla jsem si dvakrát i pozpátku Rozprášené básně od Kerouacka, přepsala si na papír jednu z nich. Doma se naučila slovíčka do fj, vyřezala usušený a narovnaný fotogramy do fotokroužku a těšila se na pátek.
Pátek jinej než ostatní. V těláku trénovali děcka na vystoupení na ples. V aj hádánío slov s Miss Korkish, nejpodivnější písemka ve fj, poklidnej děják. Oběd se obešel bez seance. Prostě kvůli plesu, žejo. Ach jo. Jinak byl špenát s vajíčkem. Fotokroužek ušel. Vybíraly jsme fotky do knížky ňjákýmu fotografovi. Večer Upíří deníky a Kruh.
Sobota - sladký nicnedělání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama