Před cílem přidej.

19. února 2012 v 21:49 | jeinnny |  Trash
Jelikož můj workshop přeházel celý plán na prázdniny, tak jsme dneska jeli úplně neplánovaně nakupovat do Zlejna. Boty na jaro. Světe div se, mám nový boty! Za 249 kč! Jsem nejšťastnější! Ešče víc ale překvapilo, že v C&A hráli toto:

V životě bych to nečekala. Tak jsme se s Mou zazpívaly v kabince duet. Opravdu krásný zakončení celedenního maratonu.
Že mě to čeká i zejtra akorát v Olomouci mě nijak neuklidňuje. Můžu si jen říkat, že primárně tak jedu k doktorce. A taky na posezení z H. Doufám, že to vyjde. Musí!
Když ne už promítání filmů s K. Prostě jeden den se nebudem učit a dojede k nám přes školu. A hotovo.
Jinak. Filmovej deficit jsem dohnala dneska Prokletým ostrovem. Kdo tomu filmu rozumí, ať mi napíše, co se tam vlastně stalo. Anebo ne. Chci žít v domnění, že mu to všechno vsugerovali. Tak se mi to líbí :). Fenks KK na super film-tip.


O co se opřeš,
až někdo dotekem
shodí Tvou víru
Miluju haiku. Toto je hodně na zamyšlení. A hlavně dost aktuální.

-------------------
Karel píše znovu recenze. Třikrát sláva, když už měl tu třetí :). Na druhou stranu si Bambi smazala blog. Což je pěkně napytel. Ale rovnováha musí bej i na internetu, nejen v přírodě, žejo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 r11 | 20. února 2012 v 21:44 | Reagovat

prokletý ostrov. biják který jsem po celou délku žral, aby mi na konci řekl jak mě táhl za nos. ono už je jedno jak to vlastěn bylo (podruhé na to určitě přijdeš), ale na tom geniálním závěru je podstatná pojenta, jenž je vyřčena v poslední větě "Je horší zemřít jako dobrý člověk, a nebo žít jako zrůda?"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama