V taxíku byla zima

21. února 2012 v 9:49 | jeinnny |  On The Trip
Po půl roce opět vejlet do Olomouce na oční. Vstávat jako do školy. No a co že je první regulerní den prázdnin.

- Mou, je 4:35, vztáváš?
- Jo.
- Mou, už je 4:40.
- A do háje!


Zbalit všechno, co se nezadařilo večer a hurá na autobus! V km si chvíli počkat na vlakový přípoj do Hulína, přestoupit v Přerově a na Olomouckém nádraží se potkat s Han. Poslední nebylo vůbec v plánu. Domluvili jsme si společnou cestu vlakem zpět. Už jsem ji dlouho neviděla! :) U paní dokrorky klasicky - přijď min. za hodinu a půl. Volný čas využit k návštěvě knihovny. Dvě knížky klauzur a diplomek z Fotky v Opavě. Škoda, že se začalo fotit barevně, myslím. Mou jsme opustili po odchodu z knihovny. Šla do Olm na vlastní pěst. U paní doktorky dobrý jako vždycky.
Úplně náhodou Mou zahlídla H. ( s lyžema a velkým báglem). Jenže ji nestihla zastavit. Během nákupu v Albertu jsem přesunula místo srazu. Bylo to pro všechny lepší. Čekání na H. jsme si zkrátily nákupy v Olympiii. Mou má konečně boty! Ale byl to boj. Myslím, že prodavačky se na nás musely dívat už fak moc divně.
H. nás pozvala na croissant, pokecaly jsme o všem možným a nemožným, slíbily si brzkou návštěvu. Škoda, že musela jít znovu do školy. Na vlakáči jsme měly ještě čas. Nakonec i zpáteční cesta s Han. vyšla. Strategické místo v zadních vagónech. Po roce zase úkol provést nelegální výlep plakátů po škole. V hul. táta potkal kámoše. Další ze série nečekanejch setkání.

V km čekat na autobus domů. A o půl osmé suprová večeře od maminky. :)
Večer jsem usla u Carmen. Není to nejkrásnější film, ale mám ho strašně ráda. Nejlepší zakončení suprovýho dne. A taky konečně chápu anglické přísloví - chrápe jako vůl v tunelu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 biushkaah | Web | 21. února 2012 v 9:56 | Reagovat

Pekné fotky! :)Inak sa nechceš prihlásiť
do súťaže o najroztomilejšie zvieratko? Nenútim ťa, a nenašla som rubriku na reklamy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama