Zachraň se, kdo můžeš!

6. února 2012 v 22:19 | jeinnny |  Trash
Ty vole. Šlo by to i expresivněji. První seminář. Dobrý, jsem u pana P. Ale tím to asi tak končí.

- Ne, nemusíte psát seminární práci, stačí jen recenze na knihu.
- Jo, to berem.
- Možná by nebylo špatný napsat k tomu úvod v cizím jazyce. Ale vynechte prosím svahilštinu, japonštinu a podobný.
- A jak dlouhý ten úvod má bejt?
- Mno, asi tak jedna A4.
- Aha. A samotná recenze?
- Ideálně pět stránek. Ale můžete vypracovat i kratší verzi, kdyby vám to chtěli někde otisknout. Budete mít potom za to hróómadu plusovejch bodů.


Tak, J, máš to. Idylka ti právě zkončila. To Close to Violence, co ti vzniklo během nekonečný fyziky, nebude jen v ní. ... Díky neotevření výtvarky budu psát patnácti stránkovou seminárku do zsv. Ty vole (znova). M. byla pěkně naštvaná, když jsme se potkaly v podzemí. D. zas zmatenej, kam mu utekli kamarádi z fyziky. Tu školu fakt musíte milovat.

I příběh, kterek jsme pana P. dostali ze semináře stojí za to. To, že 19 lidí z 27 nemůže chodit do bioly ve čtvrtek kvůli chemii, se zjistilo až na místě. To, že z naší třídy 11 šlo do semináře. rozhodlo, že máme pana P. Přibral si k nám tři lidi z céčka. Ale údiv papa K. nad tím, že by mohl učit paralelní seminář, rozhodl o celém problému nadobro. I jedna slečna se mohla vklidu vrátit ze semináře fyziky.

Stihla jsem se nahlásit do třetího semináře k panovi G. Aspoň ta mediálka mě bude držet při životě. Jediný, co mě bude nutit vztávat, asi.


Zejtra budu fotit Den s múzami. Mám tam zůstat až do noci, anebo vyhnat M. odfotit to místo mě? Ach jo. Celej den v pohodě, ale předvečerní představení? Aspoň čokoládu za to. Proč jen nebydlím v km? Po šesti dnech jsem viděla matiku. Natože zejtra píšem ... Začíná mě to zmáhat. A seru na knížky do čtenářáku. Od teďka nevezmu do ruky tlustší knížku než 100 stránek. Amen.

Poslušně jsme s Mou vypraly fotky. Nalepily, daly sušit. Doufám, že se to nepokazí.

Prázdniny jako kdyby nebyly. Jen jsem dočetla Dům o 1000 patrech. Supr knížka.

Taky se mi stala podivná věc. Na fakebook mi došla žádost o přátelství od ňjáký holky. Potvrdím to, však se nic nestane, žejo. Pak mi píše, že nechápe, co se děje, že mi žádnou žádost neposílala. Tak jí píšu, že je to fakt divný. Ona mi napíše, že jo. A pak, že ale prej pěkně fotím. A odhlásila se. .... Dějou se tu divný věci.

Fotky ňjáký jsou, ale budou. Až někdy. Třeba až se vrátím někdy brzo. A nebudu si vypisovat buňku na písemku ze semináře. Ty vole. Po kolikáty už dneska?

A vstávám před pátou, protože nasněžilo. Jsem zkoušená z literatury, lítám po škole jak cvok a doufám, že blesk bude fungovat. Jinak je to v kaši, jak říká M.

Pokud jsou zde překlepy, dlabu na ně. Po dnešku to fakt nedávám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama