Představ si nepřestavitelné

13. března 2012 v 21:59 | jeinnny |  Trash

Ne, stěžovat si by byla blbost. Jelikož třídní není ve škole, konečně si užíváme trošky volna. V pondělí bez první hodiny, dneska na deset, zejtra bez poslední hodiny. Škoda, že to tak rychle skončí.


Dneska nastal den D a já se vydala, místo vyspávání, realizovat svůj nápad na focení výtvarného prvku v krajině. Nakonec fotky nejspíš použiju do souboru sebevýraz, ale hlavně, že je mám. Původně se mnou měla jít už v pondělí K-i., ale nedopadlo to. A dnaska mi měla dělat doprovod zase K., která bohužel onemocněla. Musela jsem si vystačit sama. Obalovat objekty do toaletního papíru byl přeci jen můj nápad, tak jsem si to musela vyřzat sama. Za dvě hodiny jsem al naplánovanej stihnout ninimálně 4, ideálně pět. Podařilo se mi nakonec zabalit věcí šest. Měla jsem docela obavy. Jako vždycky, žejo. Svůj výsledek hodnotím kladně. Setkala jsem se s negativním i pozitivním ohlasem. Jedna paní vypadala, že jestli obalím ten stromek opravdu celej, tak na mě zavolá policajty. Ale zato pán spěchající do práce se u mě zastavil a se zájmem se mě ptal, co dělám. Když jsem mu řekla, že fotím, začal mi povídat, že taky fotí, že má radši Nikony než Canony a že jeho dcera studovala grafickou školu v Jihlavě. Když jsem mu řekla, že nevystavuju, byl trošku zklamanej. Nakonec mi popřál dobrý světlo. Opravdu se na světě najde pořád pár dobrejch lidí.
Ve škole od nás nikdo nebyl. Jako první jsem potkala K-u. s D., kterej stejně do školy nešel. Pak paní profesorku V. Usmívala se. Jako ostatně všichni dneska. Byla to pohoda. Po dlouhý době jsem jela domů ve 2. Zejtra mě čeká velká z dějáku. Mám z toho docela bobky. Ale nějak to dopadne. Snad.
Těším se na mediálku. A pak, kdo ví?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama